INVERSYS PLUS SERİSİ

Değişken hızlı ve direkt akuple güç aktarım sistemi sayesinde %35’ e varan enerji tasarrufu… Yağ enjekteli vidalı kompresör. 5,5 kW – 315kW arasındaki tüm gereksinimleri karşılar. Özel gereksinimler için lütfen iletişim kurunuz.

TIDY SERİSİ

Basit, güvenilir ve kompakt tasarım. Bakımı kolay ve uzun ömürlü, yağ enjekteli vidalı kompresör… 2,2 kW – 37 kW arasındaki tüm gereksinimleri karşılar. Yüksek performanslı çalışmaları sayesinde küçük ve orta ölçekli işletmelerde güvenle kullanılmaktadır.

DVK DİREKT AKUPLE SERİSİ

Yüksek performans, güvenilirlik ve dayanıklılık sunar. Direkt akuple güç aktarım sistemli, yağ enjekteli vidalı kompresör… 22kW – 315kW arasındaki tüm gereksinimleri karşılar. Özel gereksinimleriniz için lütfen bizi arayın.

PORTAIR SERİSİ

PORTAIR Serisi seyyar kompresörler, inşaat, maden ve gemi onarım sektörleri için kullanımı ideal kompresörlerdir. Bu kompresörler yüksek dayanımlı ve yüksek verimli vida blokları sayesinde kullanıcılarına uzun bakım aralıkları, yüksek performans ve hava debisi sunmaktadır. Büyük yakıt tankları daha uzun süre kesintisiz çalışmayı mümkün kılar.

DVK SERİSİ

Basit, güvenilir ve sağlam tasarıma sahip, bakımı kolay ve uzun ömürlü, yağ enjekteli vidalı kompresör serisidir. 45kW – 160kW arasındaki tüm gereksinimleri karşılar. Sahada kullanılan onbinlerce kompresör tarafından kanıtlanmış tasarım ve güvenilirlik.

RSC SERİSİ

RSC Serisi kompresörler raylı sistem araçlarındaki basınçlı hava ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır. Her bir üreticinin farklı taleplerini dikkate alarak müşterilere özel tasarlanan bu ürünlerle DALGAKIRAN, raylı sistem üreticilerinin güvenilir destekçisidir.