Başlıca Pistonlu Kompresör, Vidalı Kompresör ve Turbo Kompresör olmak üzere her çeşit kompresör satışı hizmeti sunan A Teknik, strateji ve hedeflerini ‘Mutlak Müşteri Memnuniyeti’ felsefesi olarak belirlemiş, müşterilerine satış ve satış sonrası hizmetlerde en üst düzeyde memnuniyet sağlayan, herhangi bir kompresör arızası veya verimsizliğinde en kısa zamanda çözüm üreten bir kompresör firmasıdır.

kocaeli dalgakıran kompresör yetkili servisiA Teknik, 1998 yılında mekanik bakım işlemlerini yapmak üzere İzmit’te hizmete açıldı. İçerik olarak pnömatik sistemlerin bakım ve onarım hizmetleri verilmiştir. 1999-2002 yılları arasında Lever Elida A.Ş. müteahhitlik vasfı ile hizmet verilmiştir.

2000 yılından itibaren, Dalgakıran Kompresörleri’nin Kocaeli Bölgesi Satış ve Yetkili Bakım Servisliği’ ne başlamıştır. 2004 yılından itibaren, Aydın Trafo Kompresörleri’ nin Yetkili Bakım Servisliği de üstlenilmiştir.

2007 yılı itibari ile Köseköy Sanayi Sitesinde hizmet verirken, 2015 yılından itibaren, D 130 Karayolu üzeri Başiskele/Kocaeli adresinde hizmet veren A Teknik güler yüzlü, profesyonel ve deneyimli uzman kadrosuyla, kompresör bakım, satış, yedek parça tedariği ve satış sonrası servis hizmeti vermektedir. Etkili satış sonrası servis hizmeti amacıyla kompresör takip sistemimiz ile gereken bakım işlemleri gerçekleştirilmektedir.

2017 yılından itibaren, TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi ile hizmet sunmaktadır.

Son 6 senedir katıldığı organizasyon ve fuarlar ile müşteri portföyünü her geçen gün genişletmektedir. Bu genişleyen müşteri portföyüne daha kaliteli hizmet verebilmek için sürekli çalışmakta ve kadrosunu her geçen gün büyütmektedir.

ViZYONUMUZ

Kurumsallaşma yolunda, hizmet ve ürünlerimizin kalite gücü ile müşteri memnuniyetini ilk sırada tutarak marka değerimizi en üst düzeye çıkartmak.

MİSYONUMUZ

Rekabeti en üst düzeye çıkartarak, sunulan yenilikçi, kaliteli ve her zaman sorunlara çözüm sunan hizmetlerin devamlılığını sağlamak.